Komunat

Aksidentohet prizrenasi me biçikletë, merr lëndime të rënda

2 javë më parë

Një aksident trafiku ka ndodhur në Prizren, ku një biçklist për shkak të mos përshtatjes së shpejtësisë ka humbur kontrollin, 

Baton Haxhiu: Gjermanët erdhën në Prishtinë dhe kërkuan autonomi për serbët në Veri

2 javë më parë

Analisti i njohur, Baton Haxhiu ka deklaruar se diplomatë nga Gjermania kishin ardhur në Prishtinë dhe kishin kërkuar autonomi për

Aksident në hyrje të Vushtrrisë, lëndohen 5 persona

2 javë më parë

Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur sot rreth orës 13:40

E moshuara nga Rahoveci që vdiq sot nga COVID-19, ka edhe 3 fëmijë të infektuar , kreu i komunës jep detaje

3 javë më parë

Në Klinikën Infektive në QKUK të martën ka ndërruar jetë një paciente

Arrestohet për fajde një person në Gjilan

4 javë më parë

Një person është arrestuar për fajde në Gjilan, ka bërë të ditur

Pesë të lënduar në një aksident trafiku në Mitrovicë

1 muaj më parë

Pesë persona kanë marrë lëndime trupore, pas një aksidenti i cili ka

Shkojnë për të vjedhur në një lokal në Malishevë: Pronari i pret me armë

2 muaj më parë

Disa persona kanë tentuar të plaqkisin një lokal në Pejë, por janë

Një 42 vjeçar vritet afër Graçanicës, arrestohen dy të dyshuar

2 muaj më parë

Një 42 vjeçar nga fshati Gllanicë e komunës së Lipjanit, është vrarë

Sulm brutal ndaj kryeinspektorit në Mitrovicë, po trajtohet në QKUK

2 muaj më parë

Kryesinspktori i Punës në Mitrovicë, Nexhat Fazliu, dje është sulmuar fizikisht gjatë orarit të punës nga dy persona të panjohur.

Vdes një 29-vjeçar pas një aksidenti në Divjakë me motoçikletë

2 muaj më parë

Një aksident me pasojë vdekjen e një 29 vjeçari ka ndodhur pas mesnate në Divjakë. I vdekur ka mbetur shtetasi

1 2 3 83