Komunat

Sot vendoset për ankesën e LDK’së për votat me postë në Istog

2 vjet më parë

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa do të vendos sot për ankesën që LDK-ja ka bërë për votat me postë

AAK – Mustafës: Kur i morët votat me postë në raundin e parë nuk u ankuat si sot për Istogun

2 vjet më parë

AAK-ja ka reaguar ndaj Isa Mustafës, pasi kreu i LDK-së sot ka reaguar për votat me kusht dhe me postë

Gani Dreshaj e fiton Istogun

2 vjet më parë

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për komunën e Istogut ,

Shpend Ahmeti: Si mund të rinumërohen votat me kusht, kur nuk janë numëruar?

2 vjet më parë

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Lëvizja Vetëvendosje, Shpend Ahmeti ka pyetur

Shpend Ahmeti apo Arban Abrashi – Sot dihet fituesi i Prishtinës

2 vjet më parë

“Luftës” mes Shpend Ahmetit dhe Arban Abrashit për Prishtinën sot i vjen

‘Luftë’ për Prishtinën

2 vjet më parë

Rezultati i ngushtë mes Shpend Ahmetit dhe Arban Abrashit në Prishtinë ka

Para 74 vitesh, gjyshi i Qëndron Kastratit ishte kryetar i Kamenicës (Foto)

2 vjet më parë

Axha i kryetarit të ri të Kamenicës, Qëndron Kastratit, Ismajli Kastrati, ka

1 68 69 70