Komunat

Haki Rugova prinë në Istog, 200 vota më shumë se Gani Dreshaj

2 vjet më parë

Rezultatet preliminare të publikuara nga KQZ e nxjerrin Haki Rugovën e LDK-së fitues të komunës së Istogut. Sipas këtyre rezultateve

Vjosa Osmani: LDK e para në Istog

2 vjet më parë

Deputetja dhe anëtarja e LDK-së, Vjosa Osmani ka pohuar se kandidati i kësaj partie për kryetar të Istogut, Haki Rugova

Rivotimi në Istog, kjo është atmosfera në shtabin e LDK-së

2 vjet më parë

Ka nisur numërimi i votave pas përfundimit të votimit në komunën e

Këtu mund t’i ndiqni rezultatet preliminare për komunën e Istogut (VIDEO/LIVE)

2 vjet më parë

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka nisur të publikojë rezultate preliminare për rivotimin

AAK thotë se ka fituar Istogun!

2 vjet më parë

Zyrtarët e AAK-së thonë se kanë fituar Istogun. Sic raportojnë mediat, nga

LDK në Istog shpallë fitoren!

2 vjet më parë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka shpallur fitoren në Istog. Është anëtarja e

Exit Poll: Ja sa për qind ka marrë Haki Rugova, e sa Gani Dreshaj!

2 vjet më parë

Rivotimi në Istog, pas anulimit të balotazhit të rregullt, ka përfunduar në

Istogu e përcakton sonte edhe partinë fituese në Kosovë

2 vjet më parë

AAK e Ramush Haradinajt dhe LDK e Isa Mustafës përveç garës për

Rivotimi në Istog, zyrtari i LDK-së mohon të jetë arrestuar nga Policia

2 vjet më parë

Sot gjatë ditës është raportuar se është arrestuar Selajdin Bytyqi, kryetari i nëndegës së Lidhjes Demokratikë në Istog nën dyshimin

Kjo është 100 vjeçarja që votoi për të parin e Istogut

2 vjet më parë

Procesi i rivotimit për të parin e Istogut është duke vazhduar. Sipas Demokracia në Veprim, ky proces është duke u

1 70 71 72 73 74 78