Komunat

Përmbytje edhe në Kaçanik (Foto)

2 vjet më parë

Disa fotografi të dërguar nga lexues të faqes tregojnë përmbytje në qytetin e Kaçanikut, si dhe në autostradën që po

Çaushi: Mashtrimi “e kemi Kryeministrin” po shpërfaqet ende pa filluar qeverisja e AAK-së në Gjakovë

2 vjet më parë

Kandidati nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Gjakovës, Driton Çaushi, ka thënë se fushata e Ardian Gjinit dhe

Gjashtë të arrestuar për vjedhje në Vushtrri

2 vjet më parë

Policia e Kosovës ka arrestuar gjashtë persona në Vushtrri për vjedhje të

Isa Mustafa e Rifat Jashari i zgjasin dorën njëri-tjetrit në Lipjan, por nuk shikohen në sy (Foto)

2 vjet më parë

Në Komunën e Lipjanit sot është përuruar shtatorja e heroit Adem Jashari,

LDK lufton ende për Arban Abrashin, ja çfarë thotë tani

2 vjet më parë

Gazmend Muhaxheri, anëtar i kryesisë së LDK-së, ka thënë se kjo parti

Gjithçka gati për nesër, ora 12:00 Inagurimi i shtatores Komandantit “Adem Jashari”

2 vjet më parë

Nesër me 28.11.2017 në sheshin “Adem Jashari” në Lipjan të bëhet inagurimi

Sot vendoset për ankesën e LDK’së për votat me postë në Istog

2 vjet më parë

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa do të vendos sot për ankesën

AAK – Mustafës: Kur i morët votat me postë në raundin e parë nuk u ankuat si sot për Istogun

2 vjet më parë

AAK-ja ka reaguar ndaj Isa Mustafës, pasi kreu i LDK-së sot ka

Gani Dreshaj e fiton Istogun

2 vjet më parë

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për komunën e Istogut , Gani Dreshaj ka fituar 1475 votat me kusht

Shpend Ahmeti: Si mund të rinumërohen votat me kusht, kur nuk janë numëruar?

2 vjet më parë

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Lëvizja Vetëvendosje, Shpend Ahmeti ka pyetur si mund të rinumërohen votat me kusht, kur