Komunat

Isa Mustafa e Rifat Jashari i zgjasin dorën njëri-tjetrit në Lipjan, por nuk shikohen në sy (Foto)

2 vjet më parë

Në Komunën e Lipjanit sot është përuruar shtatorja e heroit Adem Jashari, ku kanë marrë pjesë kryetari i LDK-së Isa

LDK lufton ende për Arban Abrashin, ja çfarë thotë tani

2 vjet më parë

Gazmend Muhaxheri, anëtar i kryesisë së LDK-së, ka thënë se kjo parti nuk po e kupton përse Vetëvendosje nuk po

Gjithçka gati për nesër, ora 12:00 Inagurimi i shtatores Komandantit “Adem Jashari”

2 vjet më parë

Nesër me 28.11.2017 në sheshin “Adem Jashari” në Lipjan të bëhet inagurimi

Sot vendoset për ankesën e LDK’së për votat me postë në Istog

2 vjet më parë

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa do të vendos sot për ankesën

AAK – Mustafës: Kur i morët votat me postë në raundin e parë nuk u ankuat si sot për Istogun

2 vjet më parë

AAK-ja ka reaguar ndaj Isa Mustafës, pasi kreu i LDK-së sot ka

Gani Dreshaj e fiton Istogun

2 vjet më parë

Kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për komunën e Istogut ,

Shpend Ahmeti: Si mund të rinumërohen votat me kusht, kur nuk janë numëruar?

2 vjet më parë

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Lëvizja Vetëvendosje, Shpend Ahmeti ka pyetur

Shpend Ahmeti apo Arban Abrashi – Sot dihet fituesi i Prishtinës

2 vjet më parë

“Luftës” mes Shpend Ahmetit dhe Arban Abrashit për Prishtinën sot i vjen

‘Luftë’ për Prishtinën

2 vjet më parë

Rezultati i ngushtë mes Shpend Ahmetit dhe Arban Abrashit në Prishtinë ka tensionuar situatën politike në dy kampet. Në “Vetëvendosje”

Para 74 vitesh, gjyshi i Qëndron Kastratit ishte kryetar i Kamenicës (Foto)

2 vjet më parë

Axha i kryetarit të ri të Kamenicës, Qëndron Kastratit, Ismajli Kastrati, ka bërë me dije se para 74 vitesh gjyshi

1 73 74 75