Kronika e Zezë

Daja rrah nipin pas mosmarrëveshjeve për tokë

4 vjet më parë

Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima mashkull shqiptar informon se djali i dajës së tij e ka sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime të

Gjendet një i vdekur në Zubin Potok

4 vjet më parë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Zubin Potok, është gjetur trupi i pajetë i viktimës mashkull serb në fshatin Citluk në rrugë lokale Në

Arrestohen dy shtetas të Shqipërisë për kalim ilegal të kufirit Shqipëri-Kosovë

4 vjet më parë

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se dy shtetas të Shqipërisë janë arrestuar në pikën kufitare në Vërmicë për kalim

Aksidenti në Velipojë, dy nga viktimat do martoheshin pas dy javësh

4 vjet më parë

Artenisa dhe Besmiri ishin të fejuar dhe do të martoheshin më 14 gusht. Por ëndrrat dhe gjithë gëzimi u pre në mes 12 ditë nga

Aksident tragjik në Velipojë, 4 viktima

4 vjet më parë

Një aksident tragjik me 4 të vdekur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Vilunit, në plazhin e Velipojës. Të vdekur nga ky aksident

Ky është polici që u vra mbrëmë në Kumanovë (Foto)

4 vjet më parë

Një polic ka mbetur i vdekur si pasojë e lëndimit të rëndë nga thika e një banorit të lagjes rome në Kumanovë. Polici shkoi të

Nga sulmi në Teksas, raportohet për të vdekur

4 vjet më parë

Një grua e moshës 30 vjeçare është vrarë dhe katër persona të tjerë janë plagosur, të dielën në mëngjes, në qytetin Austin në Teksas, ka

Gjirokastër: Aksident i rëndë, vdes e ëma, bija lëndohet rëndë

4 vjet më parë

Një aksident i rëndë u shënua sot në mëngjes në fshatin Sofratikë të Gjirokastrës. Një makinë në të cilën udhëtonin anëtarët e një familjeje është

Neglizhenca e shtetit për hekurudhat ju merr jetën e qytetarëve

4 vjet më parë

Treni mori jetën edhe të një banori të fshatit Radushë. Profesori Bujar Osmani, humbi jetën pas aksidentit që kishte të premten, në dalje të fshatit.

Vjehrra mbron nusen që deshti ta digjte!

4 vjet më parë

Një ngjarje që mund të kishte pasoja të rënda, pse jo fatale, nga ato që vetëm para pak ditësh jo vetëm tronditën vendin tonë po