SHOU BIZI

Vajza e Lutfi Hazirit s’ka hiq marre, këto poza i publikon ndjekësit i ‘huton’

1 muaj më parë

Lotina Haziri njihet për format e trupit të saj. E bija e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, ka shpeshtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale

Ky është përgjimi që iu publikua Albërie Hadërgjonajt, thotë fjalë të rënda për këngëtaret

2 muaj më parë

Po vazhdon saga e përplasjes mes Albërie Hadërgjonajt dhe ish-kompanisë që e menaxhonte, ArkivaShqip. Këta të fundit kanë publikuar një inçizim ambiental të ditës kur

Sara Hoxha flet për problemet që kishte me peshë

3 muaj më parë

Sara kishte publikuar një foto ku tregonte strijat në pjesën e kofshëve. Sara Hoxha gjatë ditës së hënë kishte publikuar një foto në bikini ku

Aktorja “fiksohet” pas aktorit turk me origjinë shqiptare: Qaj çdo ditë për Can Yamanin

3 muaj më parë

Aktorja e njohur është e “fiksuar” pas Can Yamanit. Aktorja italiane, Francesca Cipriani e ka bërë një deklaratë të papritur për aktorin me origjinë shqiptarë

Shpallet fituesi i ‘Eurovision 2020’, ja në cilin vend u rendit Shqipëria

5 muaj më parë

Festivali ndërkombëtar “Eurovision” këtë vit u anulua për shkak të situatës nga koronavirusi. Por “Eurostream 2020” e solli në një formë ndryshe. Në platformën e “Eurostream

Përplasje e ashpër në televizion mes Labinot Tahirit dhe Leonora Jakupit

6 muaj më parë

Polemika në distancë mes këngëtarëve Labinot Tahiri dhe Leonora Jakupi sonte është zhvendosur në “Debat Plus”. Derisa Labinot Tahiri po fliste në debat për kërkesat

Labi i mllefosur që sivjet mund të mos ketë dasma, paralajmëron protesta: Koronavirusi është shpëlarje e trurit

6 muaj më parë

Këngëtari Labinot Tahiri nuk po pajtohet me faktin që këtë verë mund të mos ketë fare dasma, siç e tha edhe Ministri i Shëndetësisë. Ai

Bebe Rexha: Urime Ramazani, paqja qoftë mbi ju

6 muaj më parë

Të premten e datës 24 prill për besimtarët myslimanë në mbarë botën ka nisur Muaji i Shenjtë i Ramazanit. Emra të njohur me besim mysliman

E krahasojnë me Xhenifer Lopezin, zbulohet e dashura shqiptare e Xherdan Shaqirit

7 muaj më parë

Një lajm tepër interesant është duke qarkulluar në mediat kosovare, bëhet fjalë për futbollistin e Liverpulit, Xherdan Shaqirit. Sipas “prive.al”, 28-vjeçari nga Gjilani, është në

Madonna befason për koronavirusin, e quan një “barazues të shkëlqyeshëm”

7 muaj më parë

Ylli i hitit “Like A Virgin”, Madonna, e ndau një mendim personal për COVID-19 në rrjetet sociale, me ç’rast deklaroi që mendon se kjo pandemi

1 2