Magazina

Luana Vjollca i jep fund lidhjes me biznesmenin pas 4 vitesh, shkak bëhet këngëtari i famshëm

2 javë më parë

Showgirl i njohur, Luana Vjollca, i ka dhënë fund historisë 4-vjeçare me biznesmenin e njohur nga Kosova, Krenar Çoçaj, i cili i menaxhonte asaj edhe

Aktorja turke u nda nga i dashuri për ‘Serkanin’? Ky detaj habit fansat

2 javë më parë

Ajo ka qënë në vëmëndje të mediave turke, pas ndarjes me partnerin e saj, këngëtarin Murat Dalkiliç. Aktorja turke Hande Erçel dhe Murat kanë të

Detaji që mori vëmendjen në fotografinë e Kidës

2 javë më parë

Një detaj nuk iu ka shpëtuar ndjekësve në fotografinë e fundit të Kidës. Kida këto ditë po i shijon në maksimum pushimet, pasi publikoi projektin

Vajza e Lutfi Hazirit s’ka hiq marre, këto poza i publikon ndjekësit i ‘huton’

2 javë më parë

Lotina Haziri njihet për format e trupit të saj. E bija e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, ka shpeshtuar paraqitjet e saj në rrjetet sociale

Tuna sonte ‘ndezi’ Instagramin, me fustanin e kuq vë në pah asetet (FOTO)

2 muaj më parë

Këngëtarja, ka kohë që nuk ka publikuar fotografi ku ka treguar linjat trupore. Sonte, Tuna ka marrë vëmendjen me fustanin e kuq. Artistja kosovare, ka

Gjyqtarja shqiptare e futbollit provokon me foto të nxehta nga plazhi

2 muaj më parë

Me fillimin e gushtit kanë filluar pushimet për një pjesë të mirë të njerëzve, të cilët presin të ekspozojnë trupin në diellin përvëlues e të

Anxhelina gati sa nuk e zbuloi pjesën intime në foton e fundit(FOTO)

2 muaj më parë

Anxhelina ka provokuar rëndë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, gjatë ditës së sotme ka qenë aktive në Intagram me publikimin e njëpasnjëshëm të fotografive,

Anita Haradinaj thotë se dashuria e Ramushit se lë me prek n’tokë, publikon një foto romantike(FOTO)

2 muaj më parë

Ish- kryeministri i vendit jo rrallë herë ka treguar se është romantik. Është bashkëshortja e tij, Anita Haradinaj ajo e cila së fundi ka publikuar

Kejvina futet me fustan në pishinë, i theksohet format seksi trupore

2 muaj më parë

Kejvina Kthella ka provokuar duke u futur me fustan në pishinë. Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, këto ditë ka qenë tejet aktive në llogarinë

Arta e “pandalshme”, pa sutjena dhe me te pasme gjigante provokon ndjekësit(FOTO)

2 muaj më parë

Moderatorja Arta Nitaj duket se po e shfrytëzon maksimalisht këtë verë, edhe pse jemi në kohë pandemie. Ajo ka publikuar disa fotot në rrjetet sociale,

1 2 3 596