Magazina

Demi Rose shfaqet pa reçipeta (FOTO)

1 javë më parë

Demi Rose nuk njeh limite. Demi Rose është bërë emër mjaft i komentuar nga mediat rozë për shkak të provokime që po i bën në

As ish e dashura e Majkut nuk i shpëton ‘tik-tok-ut’, linjat e saj bombastike do t’i ‘çmendin’ meshkujt(FOTO/VIDEO)

2 javë më parë

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik. U bë e njohur fillimisht si e dashur e

Stili i Meghan Markle solli freski në familjen mbretërore

2 javë më parë

Dukesha e Sussexit ka lënë gjurmë të rëndësishme në industrinë e modës, me zgjedhjet e saj në veshje prej se i është bashkuar familjes mbretërore.

Oriola Marashi joshëse në fotosesionin e fundit

2 javë më parë

Oriola Marashi tregon edhe një herë përse konsiderohet një nga femrat më seksi shqiptare. Oriola Marashi po qëndron aktive në rrjete sociale, ku nuk po

Kim Kardashian e tepron, ekspozon trupin nga afër në të brendshme dhe gati sa nuk zhvishet në foto

2 javë më parë

Kim Kardashian, ka treguar figurën e saj të përsosur në të brendshme. 39 vjeçarja, kishte fotografuar trupin nga afër me imazhet e publikuara, shkruajnë mediat

Pija me të cilën dobësohet Melania Trump: Zvogëlon apetitin, dëshirën për ëmbëlsira dhe përshpejton humbjen e peshës trupore

3 javë më parë

Melania ka zbuluar një truk të vogël me të cilin e mban perfekt linjën e saj të trupit Edhe pse Melania kujdeset për dukjen e

Ka vet 32 vjet dhe është këngëtarja më e pasur në botë: Kjo është pasuria marramendëse e saj

3 javë më parë

Rihanna bëri debutimin e saj në listën vjetore të muzikantëve më të pasur në Mbretërinë e Bashkuar këtë vit, në vendin e tretë, përpara Elton

Fero ‘është me fat’, kaq seksi nuk e kemi parë kurrë Arbenitën

3 javë më parë

Arbenita Ismajli si asnjëherë më parë ka marrë gjithë vëmendjen. Arbenita Ismajli është siguruar që këtë herë me të vërtetë ta marrë gjithë vëmendjen e

Ylli i ‘Love Island’ provokon keq: Shfaqet me të brendshmet seksi të kuqe

3 javë më parë

Ylli i Love Island, Ellie Brown është përsëri në vëmendje derisa është parë në të brendshme të kuqe. Ajo ka qenë vazhdimisht e zënë me

Arta Nitaj provokon edhe nga ashensori

3 javë më parë

Arta Nitaj ka arritur të marrë sërish vëmendjen me pozat e saj. Nga ashensori, aktorja ka treguar format trupore. Këtë herë, Arta Nitaj është kursyer