Magazina

Mozzik i “vihet pas” moderatores shqiptare

3 javë më parë

Duket se Mozzik ia ka ‘mësyrë’ moderatores seksi. Reperi Mozzik duket se tani është duke kërkuar ta gjej dashurinë e jetës, shkruan lajmi.net. Pas ndarjes

Njihuni me këngëtaren serbe që shqiptarët e ndjekin me të madhe

3 javë më parë

Jelena Karleusha është këngëtarja më seksi serbe e cila me çdo herë që poston ndonjë fotografi ajo shfaqet shumë provokuese dhe menjëherë bëhët lajm. Këngëtarja

Shoqja e Kim Kardashian, e “rexh” vallëzimin në Tik Tok

4 javë më parë

Shoqja e ngushtë e Kim Kardashian, Nicole Williams English ka pozuar në bikine para se të bëj një vallëzim seksi në Tik Tok me  këngën,

Foto e rrallë: Ministrja Albulena Haxhiu në ditën e dasmës

4 javë më parë

Është publikuar foto e Albulena Haxhiut në ditën e dasmës. Këto ditë Albulena Haxhiun e kemi parë në detyrën e ministres së Drejtësisë, një nga

Kim Kardashian bën stërvitje ‘rraskapitëse’ që në 7 të mëngjesit

4 javë më parë

Kim Kardashian vazhdon të jetë aktive gjatë bllokimit duke u stërvitur para orës 7 në mëngjes çdo ditë me ndihmën e trajneres së saj personale.

Reperja gjermane kopjon Taynën, vjen reagimi i këngëtares kosovare

4 javë më parë

“Conan x Xina” është kënga më e re e reperes gjermane, Shirin David, shkruan GazetaBlic. Por, reperja kosovare e akuzon atë për kopjim, pikërsht për

Shkëndije Mujaj tregon se është duke agjëruar, ka një thirrje për kolegët e saj

4 javë më parë

Shkëndije Mujaj ka publikuar fotografi në rrjete sociale dhe ka bërë të ditur se është duke agjëruar muajin e Ramazanit. Në Instagram, ajo ka biseduar

Gruaja e Icardit prek limitet e provokimit, publikon foto vetëm në sytjena

4 javë më parë

Wanda Icardi ka ekspozuar sërish asetet trupore. Wanda Icardi jo rrallë herë ka parë emrin e saj në titujt e mediave rozë të cilat lidhin

Françeska provokon në të brendshme, thotë se është e parezistueshme (FOTO)

4 javë më parë

Françeska Jaçe di si ta marrë vëmendjen. Françeska Jaçe ma ardhur me një fotosesion të ri, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram i

Vjehrra e Elitës prezanton shtëpinë e saj luksoze, duket ‘përrallore’

4 javë më parë

Vjehrra e Elitës na prezanton me shtëpinë e saj luksoze. Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko. Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita