Magazina

Rihanna me poza provokuese, tregon linjat e bukura në të brendshme

1 muaj më parë

Ajo kësaj radhe është fytyra e linjës së saj të të brendshmeve, ‘Savage X Fenty’. Rihanna, ka pozuar në linjën e saj të re të

Modelja ruse i qet ‘flakën’ Instagramit: Publikon fotografi provokuese në bikini

1 muaj më parë

Anastasiya Kvitko duket ‘flakë’ në foton e fundit. Anastasiya Kvitko po vazhdon të ngacmoj imagjinatën e ndjekësve të saj me imazhet që është duke publikuar

Marina thekson linjat trupore në veshjen e ngushtë

2 muaj më parë

Marina Vjollca mori vëmendjen e ndjekësve me paraqitjen e radhës. Marina Vjollca është ndër prezantueset më të njohura shqiptare dhe njëherësh ndër më të ndjekurat

Me fustan e buzë të kuqe, ‘Pajtesa’ mahnit me pamjen e fundit duke përkëdhelur barkun e rrumbullakosur

2 muaj më parë

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka

12 çiftet e çuditshme që bota ka parë ndonjëherë

2 muaj më parë

Dashuria është e verbër, me të vërtetë! Amazon Amanda dhe Sergio Miranda Tom Robinson dhe Sue Brearly Flavio Briatore dhe Elisabetta Gregoraci Anton Kraft dhe

Arbenita Ismajli me pozë provokuese në të brendshme

2 muaj më parë

Arbenita Ismajli, ka publikuar një imazh në të brendshme. Me ngjyra bardh e zi, modelja ka postuar fotografinë në Instagram. Ajo mori pëlqime dhe komente

Misse Beqiri shfaqet si asnjëherë më parë

2 muaj më parë

Misse Beqiri është shfaqur e zhveshur në një palë pantallona çiklizmi me lule derisa ka mbuluar modestinë me një tufë lulesh të bardha. Kohëve të

Kush ishte politikani idoll i Ermal Fejzullahut në vitin 2004?

2 muaj më parë

Ndonëse tani nuk preferon të flas për politikën, një gjë të tillë Ermal Fejzullahu e bëri plot 16 vite më parë. Ishte viti 2004, kur

“Kam dalë pa brekë në emision”, moderatorja shqiptare e thotë pa turp

2 muaj më parë

Lei Kraja e ka thënë troç se ka dalë pa brekë në emision. Lei Kraja moderatorja e sportit emri i së cilës lakohet mjaft shpesh

Reagimi i Arbenitës pas lajmit për martesën e kryeimamit të Maqedonisë me 24-vjeçaren

2 muaj më parë

Arbenita Ismajli ka reaguar pas lajmit për martesën e kryeimamit të Maqedonisë me një grua 50 vite më të re. Dje në medie bëri bujë