Magazina

Historia e vërtetë e dashurisë mes Messit dhe Antonellas

4 vjet më parë

Si lindi dashuria mes Leo Messit dhe Antonella Roccuzzo? Pse lojtari më i mirë në botë ka zgjedhur një vajzë nga lagjia e tij, vajzën

Beyonce prin në nominimet për MTV VMA

4 vjet më parë

Beyonce, Adele, Kanye West dhe Justin Bieber kanë dominuar në nominimet për MTV Video Music Awards 2016. Ceremonia që mbahet këtë verë në New York

Ja se si është në realitet Soni Malaj

4 vjet më parë

Jo rrallë herë artistë të ndryshëm përdorin photoshop-in për tu dukur sa më bukur. Në mesin e tyre është edhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria,

Enca sivjet lanson albumin e parë

4 vjet më parë

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia ka njoftuar se shumë shpejt do të lansojë albumin e saj të parë. Muaj më parë u bë e

Ja se cili qytet shqiptarë ka më shumë beqarë, e cili më shumë beqaresha

4 vjet më parë

Vitet e fundit duket se është rritur numri i femrave dhe meshkujve që janë beqar. Bëhet fjalë për femra dhe meshkuj mbi moshën 15-vjeçare. INSTAT

Jennifer Lopez sot feston ditëlindjen, ja sa vjet i mbushi

4 vjet më parë

Këngëtarja dhe aktorja e njohur hullivudiane sot festoi ditëlindjen e radhës. Lopez ka mbushur 47 vjet dhe përgjatë këtyre viteve ajo ka treguar suksese të

Vazhdojnë talljet me Messin, tash thonë se e kopjoi Labin (Foto)

4 vjet më parë

Lionel Messi ka befasuar duke u bërë biond. Sulmuesi i Barcelonës ka ndryshuar ngjyrën e flokëve në një pamje krejt ndryshe nga ajo me të

Aurela Gaçe, zbulon gjininë e fëmijës

4 vjet më parë

Lajmin e gëzuar për pritjen e një fëmije tjetër ajo e dha pak kohë më parë. Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe sot ka zbuluar gjininë

Komuna e Prishtinës ndanë 50 mijë euro për koncertin e Dua Lipës

4 vjet më parë

Komuna e Prishtinës ka ndarë 50 mijë euro për organizimin e koncertit të këngëtares me famë botërore Dua Lipa më 09 gusht në Parkun e

40 vjeçarja vdes nga tumori në tru, katër fëmijët e saj i adopton shoqja e ngushtë (FOTO)

4 vjet më parë

Një 40-vjeçare u diagnostikua më tumor në tru në një fazë të avancuar dy vite më parë dhe mjekët nuk i dhanë shumë shpresa për