Çfarë i bëri reja e Rugovës, gruas së Kadri Veselit

Viloleta Veseli, është bashkëshortja e kryetarit të kuvendit të Kosovës Kadri Veselit dhe ajo cilësohet si femra me me stil e ekraneve tona, shkruan ORAvip.

E si te mos jetë ajo me shije kur reja e ish Presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova, Blerian kujdeset për veshjen e saj.

Në një fotografi shihet Violeta e veshur e tëra në të bardh dhe mahnitë me këtë pamje.

Ajo komentohet shumë po thuajse çdo ditë është në mediat rozë e krejt kjo falë bukurisë që ka./ORAvip/

Lini Një Koment