Dalin pamje të reja: Ja si e sulmoi polici qytetarin e moshuar në mes të rrugës (Foto+Video)

Më herët u rapotua për dhunën që një polic e kishte përdorur gjatë ditës ndaj një qytetari të moshuar.

Një lexues i lajmi.net ka dërguar pamje të reja dhe më të qarta ku zyrtari policor brutalisht sulmon qytetarin e moshuar.

Lexuesi duke dashur të mbetet anonimë ka thënë se dhuna e policit ishte pa asnjë arsye.

Për më shumë shikoni pamjet.

Lini Një Koment