Demi Rose shfaqet pa reçipeta (FOTO)

Demi Rose nuk njeh limite.


Demi Rose është bërë emër mjaft i komentuar nga mediat rozë për shkak të provokime që po i bën në rrjete sociale me fotografitë që është duke i ndarë.

Bukuroshja nga Britania ka prekur limitet e provokimit me postimin e publikuar minuta më parë në profilin e saj në Instagram, modelja ka ndarë një imazh ku pozon pa reçipeta, duke mbuluar pjesët intime me figura të zemrës.

Demi e cila shihet me një qenush në dorë ka bashkëngjitur këtë shkrim pran fotos “Ted dhe unë, një histori dashurie në qytet”.