Derisa Haradinaj po merret me koalicione, Anita po shijon plazhet e Shqipërisë (FOTO)

Gjatë kohës sa kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj po merret me koalicione, bashkëshortja e tij ka zgjedhur të relaksohet.

Anita Haradinaj bashkë me fëmijët e saj ka gjetur kohë që të kalojë disa ditë relaksi në plazhet e Shqipërisë.

Moderatorja e ekranit shqiptar është fotografuar në plazh, ndërsa ka marrë vëmendjen me bikinit e markës së njohur “Louis Vuitton”.

Anita dhe Ramush Haradinaj ka vite që janë martuar, dhe tashmë kanë tre fëmijë, dy djem dhe një vazë, Gjinin, Hanën dhe Trimin.

Lini Një Koment