DiCaprio nuk ka pasur asnjëherë të dashur mbi 25-vjeçare

Leondardo di Caprio ka qenë prej kohësh një prej beqarëve të Holliwudit, shkruan DailyMail.

Sipas një analizë të bërë nga ‘DailyMail,‘ ai ka për qef me shumë vajzat deri në 25 vjeç dhe me të vjetër se në këtë moshë ai nuk i dëshiron.

Një përdorues i ‘Reddit‘, studioi me kujdes DiCaprion,  dhe listën e tij të gjatë të të dashurave dhe arriti në përfundimin se ai refuzon deri më sot gruan mbi moshën 25 vjeçare.

Postimi është bërë viral, ku ka arritur mbi 2,000 komente .

‘Reddit‘, krijoi një grafik për të treguar marrëdhënien midis moshës së tij dhe asaj të grave që ai i ka dhe zbulon mesataren e tij 22.9 vjeç.

Grafiku, rendit tetë nga ish-të dashurat e tij dhe nga të gjitha ato, tre ishin 25 vjeç, mosha më e vjetër me të cilat ai ka dalë.

Këto femra ishin modelja izraelite Bar Refaeli, me të cilën ai ka qenë bashkë prej vitit 2005 deri në vitin 2010-të dhe modelen Nina Agdal, me të cilën u nda në vitin 2017-të.

Në vitin 1999-të kur 44 vjeçari  ishte 25 vjeç, doli me të dashurën e tij më të re Gisele Bundchen kur ajo ishte vetëm rreth 18 vjeç në atë kohë. Të dy kanë qenë në lidhje për pesë vjet derisa ata ndahen në vitin 2005.

Ajo pastaj vazhdojë lidhjen deri më sot me Tom Brady-n, qysh se nga viti 2006-të pastaj martohet me atë në vitin 2009-të.

Modele të tjera në tabelën e treguar, tregojn se DiCaprio ka një shije për modelet biondina.

Të dashurat e tjera në listë janë Bar Refaeli, një supermodele izraelite, me të cilin ai ka qenë me të që nga viti 2005 deri në vitin 2011-të.

Të dyja më vonë ndahen dhe Regaeli martohet me biznesmenin Adi Ezra në vitin 2016-të dhe tani janë prindër të dy fëmijëve.

Aktori i filmit ‘Wolf On Wallstreet’ , doli gjithashtu me aktoren Blake Lively, çifti doli vetëm për disa muaj.

Grafiku përfundon me  Camila Morrone, një modele dhe aktore argjentinase që është gjithashtu 21 vjeç.

Di Caprio, paska shije të mirë apo jo?

Lini Një Koment