Djali i Sinan Hoxhës feston ditëlindjen, këngëtari ka një mesazh të veçantë

Sinan Hoxha një prej këngëtarëve më të dashur për shqiptarët, kantautor i shumë hiteve të muzikës së lehtë sot feston ditëlindjen e të birit. Me një foto të ëmbël familjare dhe mes motiveve popullore, këngëtari prek me postimin për të birin.

“E kam të pamundur t’i kërkoj Zotit më shumë se ç’kam sot! E veçanërisht në këtë ditë, mora bekimin me të ëmbël me ardhjen tënde në jetë, 2 vite më parë biri im… Gëzuar ditëlindjen! Je arsyeja pse frymoj…”

Lini Një Koment