Dje mbushi 50 vjet: Kjo është dhurata super e shtrenjtë që mori për ditëlindje

Jennifer Lopez festoi 50 vjetorin e saj të ditëlindjes dhe sigurisht nuk mund të mos surprizohej nga partneri i saj Alex Rodrigues.


Ky i fundit kishte menduar një dhuratë tejet lukzose për ylln e muzikës dhe sipas mediave ai i ka dhuruar Jennifer një makinë Porche 911 GTS, ngjyrë të kuqe dhe që kushton plot 140 mijë dollarë.

Kjo nuk është hera e parë që, ish-sportisti ‘ledhaton’ partneren e tij me dhurata luksoze e sigurisht që në një festë kaq të rëndësishme sa kjo ka goditur në shenjë

Ylli i “Hustlers” organizoi për ditëlindjen e saj të 50-të një festë gjigande dhe momente nga festimet e çmendura i ka ndarë edhe me miliona fansat e saj në Instagram.