Do harroni trupin e Geta Beqës, kur ta shihni makinën e saj super luksoze (Foto)

Geta Beqa është një nga femrat me trupin më të mirë në botë, shkruan GazetaBlic.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ku publikon foto e video të ndryshme ku informon dhe ndjekësit e saj se si të mbajnë trupin në formë.

© gettabeqa [Instagram]

Duke qenë kampione e botës në fitness, ajo është trajnere e preferuar e yjeve të estradës.

Paraqitjet e saj shpeshherë janë dhe provokuese, ku ekspozon më shumë se që duhet.

Në postimin fundit të bërë në Instagram, Geta shfaqet në makinën e saj luksoze “Porsche”./GazetaBlic

© gettabeqa [Instagram]
1 ditë më parë

Lini Një Koment