Do shkriheni se qeshuri, ky është reagimi i Vedatit për shoqërinë e shkollës qe nuk i shkuan në takim

Humoristi i “Stupcave”, Vedat Bajrami padyshim që është njeriu më inovativ dhe qesharak që mund të njihni.

Ai sonte ka dal me shoqërinë e shkollës “Gjin Gazulli”, për cka ka shkruar në Instagram, shkruan Indeksonline.

Ajo që të bën të qeshësh është përshkrimi që Vedati i ka vënë fotos ku shihet me disa nga shokët e shoqet.

“Gjenerata e Luftës Gjin Gazulli Prishtinë ,Knaqësi ti takosh shoqërinë e shkollës së mesme klasa IV/1 mungojn edhe shum tjere disa si ka lon gruja disa burrat ,disa jan ne gyrbet,disa i ka marr lufta ,dy i ka shkel kerri n’zebra ,tre i ka zan rryma, 6 jan helmu edhe katër jan burg”, ka shkruar Vedati.

Fotoja e tij ka marr shumë pëlqime dhe komente të ndjekësve të tij.

Lini Një Koment