Do të “çmendet” Adelina, ja çka i shkruajnë femrat burrit të saj (FOTO)

Të jesh bashkëshorti i Adelina Ismailit, natyrisht se bëhesh edhe i famshëm, i njohur, i përfolur…

Val Krasniqi është person me fat, pasi në krahët e tij çdo ditë e çdo herë është këngëtarja e aktorja Adelina Ismaili, ajo që quhet Diva e skenës sonë.

Vali është i pranishëm në rrjete sociale dhe zakonisht publikon foto nën shoqërinë e bashkëshortes dhe të birit, e rrallë foto ku është vetëm ai, shkruan Kosovarja.

Megjithatë, në postimin e fundit ai shihet i vetëm dhe poshtë fotos së tij janë ranguar me dhjetëra komente pozitive.

Të gjithë, kanë thënë nga diçka të mirë e të bukur për bashkëshortin dhe njëkohësisht menaxherin e Adelinës.

Lini Një Koment