“Dorëzohet” edhe Tayna, ekspozon asetet bombastike (FOTO)

Reperja nga Prizreni, Tayna ka provokuar edhe këtë herë.

Doruntina Shala apo siç njihet për publikun, Tayna ka provokuar sërish në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Ajo i ka bërë një video vetes gjersa e filmon fizikun e mrekullueshëm dhe në pah ka vënë gjoksin bombastik.

Reperja shquhet për linjat trupore, e cila nuk i ndahet për asnjë moment palestrës dhe rezultati tashmë shihet.

Tayna po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së fundit “Ring Ring”, projekt të cilin ia ka dedikuar jetës së saj personale.

Lini Një Koment