Drake thyen rekord në top-listën ‘Billboard Hot 100’

Reperi dhe producenti amerikan, Drake, e ka thyer rekordin e sivjetmë si muzikanti që ka qëndruar më gjatë në krye të top-listës ‘Billboard Hot 100’, plot dhjetë javë.

Muzikanti i vetëm në histori të kësaj top-liste që ka qëndruar më gjatë se Drake në krye, është Usher, i cili ne vitin 2004 me albumin “Confessions”, ka vënë një rekord që pritet ta mbajë gjatë.

Lini Një Koment