Dua Lipa fotografohet sërish në krahët e të dashurit të ri

Dua Lipa ka konfirmuar marrëdhënien e saj me vëllain më të ri të motrave Hadid , Anwar, teksa i dhuroi një puthje në “Barclaycard British Summer Time Hyde Park”, në Londër, të shtunën.

Ajo u largua me Anwar Hadid në Nwe York të martën, përpara performancës së saj në koncertin e “Prime Day Amazon”, të mërkurën, shkruan DailyMail.

Dyshja janë parë në krahët e njëri-tjetrit duke u përqafuar në ballkonin e një ndërtese në New York.

Këngëtarja e hitit “New Rules”, ishte veshur me ngjyra dhe dukej me shumë stil me fustanin e saj.

Ana e majtë e fustanit ishte me vija vertikale të kuqe dhe të gjelbra, ndërsa ana tjetër ishte me vija horizontale blu dhe të verdha.
Ajo foli në telefon kur modeli 20-vjeçar po i qëndronte afër.

Artistja shqiptare perfomroi në koncertin e parë të “Amazon Prime Day” së bashku me Taylor Swift dhe SZA. /Telegrafi

Image

Lini Një Koment