E akuzuan për fotoshop, Luana reagon publikisht dhe sqaron gjithçka

Luana Vjollca është akuzuar sërish për fotoshop.


Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, publikon shpesh foto në llogarinë e saj në Instagram.

Në pothuajse secilin imazh duket seksi, ndërsa komentet pozitive të fansave asnjëherë nuk mungojnë.

Mirëpo këngëtarja pranon edhe kritika ku akuzohet për përdorimin e fotoshopit. E së fundmi u ka kthyer përgjigje të gjithë atyre që i thanë një gjë të tillë për foton e fundit.

Pas bujës që bëri Luana ka kometuar në foton e saj, duke etiketuar fotografen që ka realizuar setin të cilës i thotë: ” Shpjegoja publikut ku e kam krahun, e ke zhduk me photoshop?”

Ndërsa fotografja i përgjigjet me ironi duke shkruar se ka bërë magji: “Hahahahahah kam bo magji”.

Luana më tej i shkruan: E mirë po flej tani qe dhe pergjigje se spo na zinte gjumi nga halli.

Pra si duket nuk ka qenë fotoshop, por pozicioni që ajo ka marrë ia ka fshehur krahun.