E dashura e Muratit iu lë pa mend

Gökberk Yildirim është emri i aktorit që luan rolin e ‘Muratit’ në serialin ‘Beni Affet’ , rol me të cilin u bë i popullarizuar.

Ai është ndër meshkujt më të pashëm turk dhe ka pasur fat edhe në dashuri, përcjell ORAvip.

Ai ka në krah një femër tejet joshëse që i përgjigjet pamjes së tij.

Një çift mjaft i bukur që shpesh mbulojnë ballinat e medieve rozë në Turqi.

Murati është ndër meshkujt më të preferuar për shumë nga fanset e tij dhe një mashkull ideal për ato. /ORAvip/

Lini Një Koment