E dashura e Ronaldos me poza të nxehta edhe në aeroplan(FOTO)

Georgina Rodriguez, përveç që njihet si e dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo, ajo shpesh merr vëmendje të madhe për bukurinë e saj dhe format trupore, transmeton Gazeta Metro.


Ajo di ti pushtoj shpesh rrjetet sociale, duke postuar foto në të cilat shfaqet shumë sensuale.

Në postimin e fundit, Georgina shfaqet duke ekspozuar format trupore me një veshje e cila vqë në në pah këmbët e modeles.

Kujtojmë që ajo dhe Ronaldo janë së bashku nga viti 2017 dhe kanë 1 fëmijë së bashku.

Lini Një Koment