E njihni super femrën e Kuvendit, Duda Baljen? Ja kush është burri më fatlum që e ka atë(FOTO)

Duda Balje është njëra nga deputetet e Kuvendit të Kosovës e cila shpesh herë  seriozitetin e punës e kthen në argëtim, shkruan GazetaBlic.

Deputetja është ajo e cila konsiderohet si më e bukura e kuvendit, ku çdo herë merr vëmendje me dukjen e saj.

Po ashtu Duda është e vetmja deputete, e cila me së shpeshti frekuentohet në media rozë.

Përfaqësuese e komunitetit boshnjak në Kuvend, Duda është e përgjegjshme dhe e zgjuar për detyrën që mban.

Që është një femër mjaft tërheqëse askush nuk e vë në dyshim. Por, vetëm ky është mashkulli fatlum që ka për grua Dudën.

Ajo në rrjete sociale shpeshherë edhe i publikon momente nga jeta private, ku çdo herë prezent është burri i saj./GazetaBlic/

Lini Një Koment