E pabesueshme sa vite dallim kanë Ramushi me Anitën

Kryeministri aktual, Ramush Haradinaj kohë më parë i dha fund beqarisë me Anita Muçajn, moderatoren që u bë e njohur për të shumicën e publikut kosovar.

Derisa Ramushi është 50 vjeçar, Anita ka vetëm 37 vite, përcjell ORAinfo.

Një diferencë e theksuar në moshë prej 13 vitesh, por çifti i njohur tanimë kanë krijuar familjen e tyre dhe janë prindër të disa fëmijëve./ORAinfo/

Lini Një Koment