E veshur me bikini, e duart në të pasme, Geta Beqa më e nxehtë se kurrë (Foto)

Geta Beqa është një nga femrat me trupin më të mirë në botë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ku publikon foto e video të ndryshme ku informon dhe ndjekësit e saj se si të mbajnë trupin në formë.

Duke qenë kampione e botës në fitness, ajo është trajnere e preferuar e yjeve të estradës.

Paraqitjet e saj shpeshherë janë dhe provokuese, ku ekspozon më shumë se që duhet.

Në postimin fundit të bërë në Instagram, Geta shfaqet e veshur me bikini ngjyrë të zezë në pjesën e sipërme, teksa në pjesën e poshtme e veshur me pantallona të shkurtra xhins, e që po duket mjaft joshëse me këtë pozë./GazetaBlic

Lini Një Koment