E veshur me fustan të shkurtë dhe me xhemper dimri , kështu Beahri shëtitë rrugëve të Turqisë(FOTO)

Gaye Turgut, është aktorja tukre e cila për publikun shqipfolës u bë e njohur me rolin e Beharit në telenovelën, Më Fal përcjell ORAinfo.

Një vajzë e thjeshtë që përballet me shumë probleme,Behari në realitet është një femër shumë moderne dhe me karakter të fortë.

Gaye di shumë mirë të vishet dhe  këtë po e dëshmon me publikimin  fotove të fundit. Ja me çfarë stili shëtitë ajo rrugëve të Turqisë./ORAinfo/

Lini Një Koment