Egzona dhe nusja e Granit Xhakes me fustane të njëjta, cilës po i rri më bukur

Nuset e e këngëtarve të estradës ton padyshim që kanë marr vëmendjen e të gjithave për krah bashkëshorteve të tyre. 

Egzona Muqiqi është nusja me e komentuar ne media rozë e kjo pas që u martua me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin.

Por padyshim qe edhe nusja e futbollistit te njohur Granit Xhakes, Leonita Lekaj, po vazhdon që të pëlqehet shumë nga ndjekësit.

Në ‘Instagram’ që të dy nuset kanë postuar imazhe me fustane të tyre, por ajo se çka bie në sy është se te dyja kanë fustane te njëjta por me ngjyra te ndryshme.

Lini Një Koment