Egzona e Albatrit Muqiqi e bukur si asnjëherë më parë (FOTO)

Martesa e saj me këngëtarin e njohur, Albatrit Muqiqi, bëri që ajo të jetë mjaft e komentuar në mediet rozë, shkruan GazetaBlic.

Egzona dhe Albatriti janë bërë prindër për herë të parë në Maj të vitit 2017. Egzona solli në jetë një vajzë të quajtur Amelia.

Edhe pse e përkushtuar ndaj familjes, ajo ka disa muaj që ka hapur dhe një biznes të sajin.

Ndonëse janë bërë afro 1 vit që kur është bërë nënë ajo ka arritur t’i rikthejë format trupore.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram, e veshur me fustan të gjatë, ajo po duket e bukur si asnjëherë më parë./GazetaBlic

Lini Një Koment