Eliona Pitarka ka vendosur t’iu lë sot pa frymë (FOTO)

Jo më kot e konsiderojnë si një ndër aktoret më të bukura shqiptare, shkruan GazetaBlic.

E tash, bukuroshja shqiptare Eliona Pitarka e cila shquhet për bukurinë që ka dhe linjat e përsosura që posedon ka vendosur të ndezë rrjetin duke publikuar imazhe sa joshëse aq edhe provokuese.

© Eliona Pitarka [instagram]

Zeshkania joshëse këtë të hënë ka publikuar një imazh në “Instagram” ku u pa e veshur me një fustan të ngushtë e me ngjyrë krem i cili ia thekson aq shumë linjat trupore saqë bënë që të pasmet e aktores të duken “shpërthyese”.

© Eliona Pitarka [instagram]

28-vjeçarja shqiptare është ndër emrat më të lakuar dhe jo vetëm në mediat shqiptare, pasi fal atraktivitetit që ka ajo shpesh herë është bërë edhe pjesë e titujve të mediave rajonale.

© Eliona Pitarka [instagram]

Bukuroshja në “Instagram’ tek hapësira e biografisë ka një thënie që shkon si “Mos ji personi që të gjithë i bënë vetëm t’i kthejnë kokat, por edhe shpirtin gjithashtu”.

Ajo ndiqet nga pothuajse 200 mijë njerëz gjë që tregon se një numër i konsiderueshëm i njerëzve e pëlqejnë si person. / © GazetaBlic /

Lini Një Koment