Elvana Gjata si një divë, zyrtarisht në tregun botëror (Foto)

Elvana Gjata ka suprizuar të gjithë me këtë shfaqje të saj më të fundit.

Ajo ka postuar një foto nga eventi më i rëndësisshëm i muzikës  “Grammy Awards”.

Elvana shihet nën shoqërinë e Poo Bear me të cilin ajo është duke punuar së fundmi dhe emrave të tjerë të muzikës. Krahas fotos së postuar këngëtarja shkruan:

Ajo ka pozuar mjaft e lumtur, ndërsa shkruan: “Përfundimisht ju shkruat albumin më të mirë të vitit.”

Gjithashtu bie në sy dhe veshja e saj me shumë stil. Ajo ka zgjedhur një fustan që i tregon më së miri këmbët, ndryshe nga vajzat e tjera që kanë zgjedhur të mbulohen.

Elvana nuk ka zbuluar asgjë më shumë për projektet që mund të shohin dritë në të ardhme. Presim që suksesi i saj të bëjë jehonë dhe në tregun botëror të muzikës./ Gazeta Express/