Elvis Naҫi del bashkë me gruan, kaq bukur është veshur e rregulluar ajo

Hoxha Elvis Naçi ka shumë simpati nga besimtarët myslimanë dhe ka pas vetes shumë prej tyre që çdo herë janë prezent në ligjeratat e tij.

Elvisi nuk nguron që të jetë pranë publikut bashkë me të gjithë familjen e tij, të cilën e prezanton si gjënë më të vlefshme që mund të posedojë njeriu, përcjell ORAinfo.

Ai për të ndarë momentet më të bukura me gruan dhe fëmijët e tij shpesh përdor edhe rrjetet sociale ku ndiqet nga mijëra persona.

Në një nga fotot e tij, ai shihet bashkë me gruan e cila po duket tejet bukur./ORAinfo/

Lini Një Koment