Enca Haxhia, kjo kukull plastike që është vet babë dhe nënë e photoshop-it!

Enca Haxhia padyshim është nëna e photoshop-it!

Këngëtarja nga Shqipëria komentohet shpesh për pamjen e saj, saktësisht për fotografitë që ajo publikon, ku ndryshojnë shumë nga realiteti.

Në çdo postim që ajo bën aplikacionet me filtrat e ndryshëm bëjnë punën e tyre, e që tek Enca luajnë një rol të madh.

E tillë është dhe paraqitja e saj e fundit, ku beli sa dy kollana është ai që bie në sy sapo sheh fotografinë e publikuar, teksa këngëtarja shfaqet me një fustan ngjyrë rozë, ngjitur për trupi.

Por, nuk është diçka jo e zakonshme për të, duke qenë se e bën një gjë të tillë çdo herë, madje dhe rastet kur trupi i saj arrin 3 metërshin, nuk po i habitë më as ndjekësit e saj të shumtë arab./GazetaBlic

Lini Një Koment