Ëngjëllusha Salihu do t’ua ëmbëlsojë mëngjesin me këtë fotografi

Ëngjëllusha Salihu është shfaqur elegante në fotografinë e fundit të cilën e ka publikuar në Instagram.

Këngëtarja, shihet e veshur me  fustan të gjatë, të hapur paksa në pjesën e sipërme.

Ajo ka vendosur edhe makijazh, flokët e saj bionde i ka vënë prapa shpinës, poza që ajo ka zgjedhur e ka bërë të duket e veçantë. Detaji, që e ka zbukuruar imazhin e Ëngjëllushes është se ajo nuk ka vendosur bizhuteri, epo nuk thuhet kot se thjeshtësia është gjëja më e bukur.

Vajza e Shyhrete Behlulit, ka marrë pëlqime të shumta nga ndjekësit dhe komente.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Ëngjëllusha është ‘Fejesa‘.

https://www.youtube.com/watch?v=KF6HSS-dLR0