Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj bashkë në Tailandë, nuk do t’a besoni se ku kanë hipur

Këngëtarja Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj tashmë vetëm se e kanë bërë publike lidhjen e tyre, shkruan GazetaBlic.

Ata kanë shkuar për pushime në Tailand.

Me një foto të publikuar në llogarinë e saj ‘Instagram‘, shihet Eni bashkë me Gencin të hipur mbi elefant.

Shikojeni foton:

Kjo është edhe fotoja e cila e argumenton edhe njëherë më fuqishëm lidhjen e tyre.

‘Energji pozitive gjatë gjithë ditës’, ka shkruar Eni.

Lini Një Koment