Ermali dhe Ami bëhen prind për herë të dytë

Ami bëhet nënë për herë të dytë dhe sjell në jetë një vajzë.

Ka qenë vetë Ermali që ka dhënë lajmin e gëzuar, teksa ka postuar edhe foton e parë të Amit dhe vajzës, ndërsa ende nuk e kanë zbuluar emrin e vogëlushes.

Ata duken të dy shumë të lumtur e të qeshur.

Ami dhe Ermali janë prindër edhe të një djali, Joelit, i cili është 3 vjeç.

Lini Një Koment