‘Exhe’ dhe ‘Hazimi’ në realitet janë miq të ngushtë, e pabesueshme çka bëjnë kur bëhen bashkë

Seriali ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ po vazhdon të jetë një ndër më i njohuri si në publikun turk ashtu edhe në ate të huaj.

Edhe rolet tënë të bunë shumë të pëlqyera në publik, përcjell ORAinfo.

Roli i ‘Exhes’ dhe ‘Hazimit’ që e luanin aktorët Afra Saracoglu dhe Mahir Gunsiray janë dy prej më të pëlqyerit.

Ata në serial ishin burrë e grua mirëpo, në realitet ata duket se janë miq shumë tëmirë./ORAinfo/

Lini Një Koment