Exhe ka ditëlindjen, nuk do ta besoni sa e re është

Afra Saraçoğlu është ndër aktoret më të bukura turke edhe pse në një moshë fare të re.

‘Exhe’ është roli që po bën bujë aktualisht në serialin turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat.
Si e re dhe e famshme ajo është në qendër të medieve rozë.

Ajo sot ka ditëlindjen dhe mbush 21 vite, duke u bërë kështu një ndër aktoret me kë reja dhe më të famshme të Turqisë.

Lini Një Koment