“Familja”, ky është imazhi perfekt i Sarës dhe Ledionit

Tashmë trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha poston në cdo cast foto apo moment nga dasma e saj me moderatorin Ledion Lico.

Këtë herë ajo ka publikuar një nga fotot më të bukura dhe të ëmbla. Në këtë foto ajo dhe ledioni shfaqen duke u puthur dhe sëbashku me ta ndodhet dhe djali I tyre London Noor. “Familja”,-shkruan Sara krahas fotos, e cila është vërtetë e ndjerë dhe mjaft e bukur.

 

Lini Një Koment