‘Fazileti’ merr dy bijat e saj e dalin për kafe në Stamboll

Është bërë seriali që po tërheq më shumë vëmendje.

“Fazilet hanim ve kizlari” përveç se në Turqi, si gjithmonë shumë shikueshmëri po gjen edhe në publikun shqiptar, përcjell ORAinfo.

Aktoret që luajnë në rolet kryesore bëhen edhe lajmet kryesore të shtypit rozë.

Janë tri rolet që më shumë zgjojnë kureshtje te shikuesit e tyre, Fazilet dhe dy bijat e saj edhe në realitet janë mike të mira që kalojnë shumë kohë bashkë.

Tri aktoret turke janë edhe mike të mira që pavarësisht moshës ndajnë kohën e lirë bashkë.
Ato këtë herë kanë dalë për kafe dhe po shijojnë rrezet e diellit./ORAinfo/

Lini Një Koment