Feridja e serialit “Më Fal” kaq shumë është plakur, ja çfarë i bën ftyrës për t’i larguar rrudhat

Aktorja turke, Şeyma Korkmaz u bë emër i njohur tek ne me rolin e saj të Feridës në serialin Më Fal.

Ajo me sharmin dhe thjeshtësinë e saj arriti që të ia rrëmbejë zemrat e shumë fansave anë e mbanë botës, përcjell ORAvip.

Por, diçka nuk po shkon me aktoren e njohur. Ani pse vetëm 29 vjeçare, Feridja po ka probleme me rrudhat.

Ai është duke i trajtuar ato dhe ka bërë publike një video ku shihet duke i hequr rrudhat me shiringa. /ORAvip/

Lini Një Koment