Filizin nuk do ta njihni sa shumë ka ndryshuar, por kaq e bukur duket në këtë moshë

Ebru Kocaga është ndër aktoret kryesore që solli shumë emocion me serialin, ‘Aci Hayat’.

Aktorja turke që është edhe ndër biondet më të dëshiruara të publikut turk, ka ndryshuar shumë kaq kohë pas serialit, shkruan ORAinfo.

Ajo është martuar dhe ka fëmijë por nuk po shihet të luajë role të tjera përpos atij që rrëmbue edhe zemrat e shumë prej publikut shqiptar.

Për më shumë shikoni çfarë zonjë duket edhe e martuar. /ORAinfo/

Lini Një Koment