Fjolla Morina mbrëmë ka darkuar me këngëtarin e njohur

Fjolla Morina dhe këngëtari i njohur kanë darkuar së bashku.

Derisa emri i saj është lakuar pa fund këto ditë, Fjolla Morina po kujdeset që ta kalojë kohën e lirë me miqtë e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo mbrëmë ka darkuar me mikun e saj të mirë, këngëtarin Mentor Haziri.

Vetë këngëtarët kanë ndarë me ndjekësit foto nga takimi i tyre dhe bazuar në to duket se po kalojnë mjaft mirë.

Kujtojmë se Mentori i ka dalë në mbrojtje së fundmi Fjollës, lidhur me kritikat që i janë bërë për paraqitjen e fundit në Skenderaj.