Fluturojnë klikimet për Capital T dhe Majk (FOTO/VIDEO)

Dy reperët më të kërkuar në vend sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri “Pasha jetën”.

Edhe pse ka vetëm tre ditë që është lansuar ai po korr një sukses të madh.

I gjithë klipi i realizuar në Shkup, ku teksti i këngës është shkruar nga të dy këngëtarët.

Sot, kënga “Pasha jetën” ka arritur shifrën mbi 3 milionë euro, ku çdo një ditë kanë mledhur afro 1 milion euro.

Kujtojmë se “Pasha jetën” nuk është i vetmi projekt i përbashkët i dyshes më të famshme në estradë. Vite më parë ata sollën dhe bashkëpunimin “Asnjoni”./GazetaBlic