Formula 1: Askush si Ferrari, Vettel e nis garën i pari (Video)

Sebastian Vettel do të do të niset i pari në garën që do të mbahet nesër në Kinë

Piloti i Ferrarit ishte i pari në provat e mbajtur një ditë para se të mbahet gara për çmimin e madh të Kinës, transmeton Periskopi.

Kimi Raikkonen, gjithashtu nga Ferrari do të niset i dyti.

Ndërsa Mercedesi ka ngecur, me Valtteri Bottas që do të niset i dyti dhe Leëis Hamilton i katërti. /Periskopi/

Lini Një Koment